Wybierz język:

O firmie i produktach

Aristar jest polskim (EU) producentem precyzyjnie dopasowanych wykładzin bagażnikowych i dywaników samochodowych z wysokim kołnierzem ochronnym do ponad 1.000 modeli samochodów.

Nasze wykładziny i dywaniki oferujemy w kilku wzorach i wersjach jakościowych. Nasze produkty charakteryzują się precyzyjnym dopasowaniem do kształtu chronionej podłogi samochodowej, wysoką odpornością na zużycie, funkcjonalnością i estetyką. Nasza oferta jest na bieżąco powiększana wraz z pojawianiem się nowych modeli samochodów na rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo dywaniki samochodowe z wysokim kołnierzem ochronnym, głębokie „wanny” bagażnikowe z wysoką ścianką ochronną a także wykładziny przestrzeni ładunkowej do samochodów dostawczych.

Nasze produkty zdobyły uznanie klientów krajowych oraz zagranicznych i obecne są na wielu rynkach europejskich.
Skontaktuj się z nami

Historia firmy

W branży motoryzacyjnej działamy od ponad 30 lat. Produkcją, projektowaniem oraz sprzedażą wykładzin samochodowych zajmujemy się od ponad 25 lat.

Od prawie 20 lat jesteśmy oficjalnym dostawcą wykładzin bagażnikowych do koncernu samochodowego FIAT w Polsce. Podobnie długą historię współpracy odnotowujemy z wieloma Partnerami z rynku krajowego oraz innych rynków europejskich.

Wieloletnia działalność produkcyjna pozwoliła nam na zebranie szerokich doświadczeń oraz doświadczonego zespołu współpracowników a także na dokładne poznanie rynku oraz potrzeb naszych Klientów.

Stale doskonalimy nasze produkty oraz poszerzamy ofertę dostępnych modeli.

Działalność

Cały proces produkcyjny, zarówno projektowanie jak i wytwarzanie dywaników i wykładzin samochodowych odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Polsce (Częstochowie) przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń, w oparciu o politykę zarządzania jakością potwierdzoną certyfikatem ISO 9001.

Proces produkcyjny rozpoczyna się od fazy projektowania. Starannie określony rozmiar i kształt pozwala na stworzenie produktu idealnie dopasowanego do konkretnego modelu samochodu.

Podczas tworzenia nowych projektów, staramy się udoskonalać nasze produkty, biorąc pod uwagę nie tylko własne spostrzeżenia ale także opinie Klientów. Gotowe dywaniki są dokładnie testowane zanim trafią do sprzedaży.

Od kilkunastu lat prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach branży samochodowej organizowanych w Europie.

Nasze atuty

  • szeroki wybór dywaników i wykładzin samochodowych dopasowanych do ponad 1.000 modeli samochodów,
  • wysoka jakość produktów,
  • certyfikat ISO 9001 w zakresie produkcji, projektowania i sprzedaży dywaników samochodowych,
  • szybko poszerzana oferta dostępnych modeli,
  • krótki czas realizacji zamówień,
  • profesjonalny zespół ze specjalistyczną wiedzą o produktach.
Zdjęcie certyfikatu poświadczającego spełnianie standardu ISO 9001:2015, dla firmy Aristar

Certyfikaty

Aby dać naszym Klientom pewność, że wybór naszego artykułu to dobra decyzja, w roku 2006 uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. Certyfikat ten zaświadcza o spełnieniu przez naszą firmę wymagań stawianych przez tę międzynarodową normę przed systemem zarządzania jakością w organizacji.

Łącząc nowoczesny system zarządzania w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży dywaników samochodowych z zorientowaniem na Klienta, oferujemy naszym Klientom produkty najwyższej jakości.